Butik z modą włoską

Przeglądając naszą ofertę możesz zauważyć, że znajdują się w niej nie tylko stroje formalne, ale również takie, które możesz śmiało zakładać na co dzień. Do nich między innymi należą sportowe
koszule, które powinieneś wybierać, gdy zależy Ci jednocześnie na dobrym wyglądzie, jak i komforcie.

Taki element garderoby sprawdzi się podczas wyjścia do kina, wieczornego spotkania z przyjaciółmi, a także na niedzielnym obiedzie w rodzinnym gronie. Sportowe koszule męskie zazwyczaj cechuje bogata gama kolorów i motywów. Niesłabnącą popularnością cieszy się krata i paski, jednak jeśli nie są one w Twoim stylu to możesz zdecydować się na gładki materiał.

Uomo Piu – moda męska na każdą okazję

W naszym butiku w Toruniu znajdziesz również inne elementy garderoby, które sprawdzą się każdego dnia.

Wśród nich: koszulki polo, t-shirty, jeansy, krótkie spodenki, a także różnego rodzaju dodatki. Wszystkie te produkty cechuje oryginalność, a także wysoka jakość wykończenia.

Wraz z naszymi doradcami wybierzesz więc pełne stylizacje, które będziesz mógł wykorzystywać w okolicznościach dnia codziennego.

Zobacz nasz sklep z garniturami w Toruniu.

Mamy też dla Ciebie pewną sugestię. Mianowicie jeśli wybierzesz gładki t-shirt z naszej oferty, to możesz go zestawić z casualową marynarką i w ten sposób uzyskać nieco bardziej formalny wygląd.

Z kolei sportową koszulę możesz skomponować ze spodniami typu chinos lub jeansami. Nasze ubrania dają Ci wiele możliwości, a tylko od Ciebie zależy, na które z nich się zdecydujesz.

Butik Toruń, ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 6 - Uomo Piu

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Dane firmy

Motkowska Małgorzata
Creazioni, Uomo Piu

Napisz lub zadzwoń