Garnitury męskie i inne elementy garderoby dla mężczyzn w każdym wieku

Garnitur to element garderoby, którego nie może zabraknąć w męskiej szafie. Mimo iż uznawany jest za najbardziej elegancki z męskich strojów to jest on również bardzo uniwersalny. Pasuje bowiem do większości okazji, od ślubu przez spotkanie biznesowe po rozmowę kwalifikacyjną czy urodziny bliskiej osoby. Garnitur sprawdzi się w tych wszystkich okolicznościach i wielu innych, ale tylko wtedy gdy zostanie spełniony jeden warunek. Mianowicie jego zakup musi być przemyślany, a sam garnitur dobrze dopasowany do męskiej sylwetki. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ nawet najlepsza tkanina może się źle układać jeśli krój nie zostanie dopasowany do postury.

W naszym butiku znajdziesz szeroki asortyment eleganckich garniturów prosto z Włoch. Jednocześnie możemy Cię zapewnić, że sprowadzamy jedynie po kilka egzemplarzy z danego modelu więc z całą pewnością w naszych stylizacjach poczujesz się i będziesz wyglądał wyjątkowo. Jeśli zastanawiasz się na jaki kolor powinieneś się zdecydować to już spieszymy z odpowiedzią.

Garnitury męskie na każdą okazję

Na początku większość mężczyzn stawia na czarny garnitur. Ten wariant pasuje bowiem do każdej okazji i zapewniają nienaganny wygląd. Jest to sprawdzony i pewny wybór na wesele, a także każdą inne wieczorne wydarzenie wymagające formalnego stroju. Jeśli jednak nie masz nic przeciwko by nieco zaryzykować, to nasi doświadczeni doradcy przedstawią Ci inne propozycje.

Koszule i marynarki męskie dla Ciebie.

Gładki szary, granatowy lub beżowy garnitur? A może prążki lub krata? Te ostatnie są nieco mniej formalne, ale również eleganckie. Pamiętaj jednak, by ostrożnie dobierać do nich dodatki. Jeśli nie masz kompletnej wizji na temat tego jak chciałbyś się zaprezentować np. podczas ślubu kolegi to przyjdź i zaufaj naszemu doświadczeniu. Przedstawimy Ci kilka propozycji, a Ty wybierzesz tą, w której poczujesz się najbardziej komfortowo.

Jesteśmy pewni, że w naszym butiku znajdziesz model garnituru, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

Garnitury męskie Toruń, ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 6

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Dane firmy

Motkowska Małgorzata
Creazioni, Uomo Piu

Napisz lub zadzwoń